آیا پس از نصب تلویزیون های شهری امکان تغیر محل وجود دارد؟

بله امکانش هست ولی در اغلب موارد نیاز به هزینه،زمان و برخی مجوز های لازم را دارد.لذا به مشتریان عزیز پیشنهاد میکنیم حتما در انتخاب محل دقیق نصب تلویزیون های شهری دقت فرمایند
مشاوره خرید و انتخاب محل مناسب تلویزیون شهری
با توجه به حساسیت موضوع مدیریت شرکت سایان تصمیم به استخدام نیروهای مجرب به منظور مشاوره و راهنمایی مشتریان در انتخاب محل مناسب برای تلویزیون شهری و نمایشگر های تبلیغاتی گرفتند.

مهندسی عبور،تراکم جمعیت،سرعت تراکم جمعیت،شرایط محیطی و موارد فنی و بسیاری از موارد دیگر در انتخاب بهترین مکان برای تلویزیون موثر هستند

مشاوره خرید و انتخاب محل مناسب تلویزیون شهری

در عرصه تبلیغات محیطی، تلویزیون شهری؛ گویا ترین، موثرترین و پر استفاده ترین نوع تبلیغ در سراسر جهان محسوب می شود. سازه هایی نسبتا بزرگ که با ترکیبی از فلز، نور رنگ و طرح، چشم مخاطب را به خود خیره می کنند و مانند ستونی بزرگ که وظیفه نگهداری پیامی خاص را دارد، آن پیام را دست بر سینه پیش چشم مخاطب گسترده می کند.

در مکانی مانند نمایشگاه با توجه به حرکت آرام مخاطب ما بین فضای نمایشگاهی تنها راه ندیدن تلویزیون ها، بستن چشم ها می باشد و راه دیگری نیست!

شرکت هایی که در نمایشگاه قصد حضور متمایز و متفاوت را دارند و به بهره برداری هر چه بیشتر می اندیشند می توانند با انتخاب پیام ها، آمار، جملات تکان دهنده، تصاویر اثرگذار و درج اسم و آرم در اندازه های متعارف و نامتعارف و طرح های هدفمند، گوی سبقت را از رقبا ربوده، مخاطبین و بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار داده و به سمت غرفه خود جذب کنند.

اجاره تلویزیون شهری

اجاره انواع تلویزیون شهری و نمایشگر ها و سیستم های تصویری ویژه تمامی مراسم ها و برنامه ها

اجاره تلویزیون شهری

توضیحات بیشتر

Go to top