آیین افتتاح پروژه عظیم پایانه مرکزی تبریز با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار آذربایجان‌شرقی، شهردار تبریز، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و عموم شهروندان تبریزی برگزار شد.

وزیر راه و شهرسازی در  آیین افتتاح این پروژه، پایانه مرکزی تبریز را ارزشمند و زیبا خواند و افزود: ایجاد یکپارچگی بین این مرکز تا پروژه قطار شهری و مسیرهای تردد بین شهری از قبیل خطوط هوایی و ریلی ضروری است.

 دکتر عباس آخوندی با اشاره به سکونت نیمی از جمعیت استان در تبریز اظهار داشت: این حجم از تمرکز جمعیت در تبریز،  ایجاب می‌کند که یک شبکه حمل و نقل ریلی بین تبریز و شهرهای پیرامون ایجاد شود؛ به این ترتیب، می‌توان از سرازیر شدن مهاجرت‌های بی‌رویه به شهر تبریز جلوگیری کرد.

 وی یادآور شد: وسعت و جمعیت شهر تبریز به قدری زیاد است که می‌توان در راستای اجرای طرح جامع ترافیک شهر، دو ترمینال برای شهر تعریف و طراحی کرد. 

 

 

اجاره تلویزیون شهری

اجاره انواع تلویزیون شهری و نمایشگر ها و سیستم های تصویری ویژه تمامی مراسم ها و برنامه ها

اجاره تلویزیون شهری

توضیحات بیشتر

کنترل از طریق موبایل

کنترل تلویزیون شهری از طریق موبایل

تمامی محصولات سایان در صورت درخواست مشتری قابلیت کنترل کامل نمایشگر از طریق تلفن همراه را دارا می باشند

کنترل مصرف بهینه

کنترل مصرف بهینه

 هنر صرفه جویی در مصرف برق با بکارگیری قطعات کم مصرف و سیستم های مخصوص کنترل مصرف انرژی تفاوت قابل ملاحظه ای در محصولات سایان بوجود آورده است 

چرا محصولات ما؟

 شرکت سایان با هدف ارائه محصولی نوین در جهت پیشبرد شیوه های تبلیغاتی اقدام به تولید نمایشگر های ال ای دی نموده و در این سو با انتخاب خط مشی خود به سمت مشتری مداری و با هدفی ارزنده که ماندگاری محصولات می باشد اقدام به انتخاب برند های معتبر و قابل اعتماد نموده و با انجام مراحل مختلف کنترل کیفیت محصولی با استاندارد های روز دنیا آماده ارائه دارد

واحد کنترل کیفیت

Go to top